Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Повна назва: Лолинська гімназія Вигодської селищної ради Тип: Установа загальної середньої освіти Мова навчання: українська Форма власності: комунальна Тип місцевості: сільська Індекс: 77560 Поштова адреса: Україна, Івано-Франківська область, Калуський район, с. Лолин, вул. Івана Франка, 87 e-mail: shkola-lolyn@ukr.net Соціальні мережі: https://www.facebook.com/Лолинська-загальноосвітня-школа-I-II-ступенів-1150891498299214/

16 березня Президент України В.Зеленський Указом №143/2022 започаткував проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. О 9.00 год. вчителі та учні гімназії переривають урок, який проводять з використанням дистанційних технологій, на 1 хвилину, щоб вшанувати загиблих у війні українських воїнів та мирних українців.

27 березня 2022 о 16:26 | Лущ О. Б. | немає коментарів

Електронні версії підручників для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти розміщені за покликанням:

27 березня 2022 о 16:14 | Лущ О. Б. | немає коментарів

Розпочинаємо реєстрацію на навчання учнів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Для реєстрації необхідно тільки заповнити форму:

для учнів шкіл - https://forms.gle/9EbcZnRuCQft4isi8

для учнів ЗПТО - https://forms.gle/bYQJSQroiAZ1LQFYA

для студентів фахової передвищої освіти - https://forms.gle/4SQLScjdYMh4vB5cA

20 березня 2022 о 19:36 | Лущ О. Б. | немає коментарів

Інформатизація суспільства - це перспективний шлях до економічного, соціального та освітнього розвитку. Забезпечити сучасні підходи до інформатизації освіти неможливо без використання сучасної комп'ютерної техніки. Саме завдячуючи ініціативі депутата Вигодської селищної ради, начальника Відділу освіти, молоді та спорту Віталія ОЛІЙНИКА, за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради Богдана ЛЕНІГЕВИЧА, за кошти обласного бюджету було придбано 8 сучасних і потужних моноблоків для Лолинської гімназії Вигодської селищної ради. Ця підтримка - це свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в регіоні і розуміння непересічної важливості шкільного навчання. Оновлення освітнього цифрового простору гімназії дасть поштовх для вдосконалення освітнього процесу закладу та розвитку цифрових навичок учнів та педагогів.

8 грудня 2021 о 17:04 | Лущ О. Б. | немає коментарів

Метою методичної роботи в школі є підтримка ділового тонусу
вчителя, допомога в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку
ініціативи й творчості. У нашій школі, окрім загальноприйнятих,
практикуються і нестандартні форми роботи, які сприяють розвитку різного
роду компетентностей, індивідуального стилю, креативності, творчих
здібностей. Це різноманітні тренінги – педагогічні, психолого-педагогічні,
методичні, фахової майстерності та інше. Саме така форма розвиває
пізнавальну активність педагогів, стимулює самоосвіту, розвиток творчої
ініціативи, забезпечує формування в колективі плідного співробітництва.

4 листопада 2019 о 10:57 | немає коментарів

З метою попередження насильства, жорстокості серед учнівської молоді, 13 лютого 2019 року в школі було проведено інформаційно-просвітницький тренінг «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» за участю батьків, вчителів та учнів.
Під час заняття учасники переглянули відеоролик «Булінг. Шкільна травля», ознайомились із поняттям, формами, структурою булінгу, а також мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу, сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему. Учні отримали пам’ятку, про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов’язки та відповідальність перед законом.

16 лютого 2019 о 20:09 | Тисяк М. Й. | немає коментарів

З Україною в серці!
Саме під такою назвою закінчився Тиждень Соборності в Лолинській ЗОШ І-ІІ ступенів. В кожному класі проходили заходи, які були пройняті високим духом патріотизму. Свою любов до Батьківщини показали учні всіх класів, виклавши із різнокольорових сердечок карту України, як символ того, що їхні серця об’єднані любов`ю до своєї держави. Кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу «Живий ланцюг єднання». Учні та вчителі тримаючись за руки створили нерозривний символічний ланцюг–символ єдності нашої країни, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу. Саме в такому форматі ми намагалися показати наскільки любимо і шануємо нашу рідну державу - Україну.

30 січня 2019 о 21:59 | Тисяк М. Й. | немає коментарів

09 червня відбувся випускний вечір для дев’ятикласників. Такий довгоочікуваний і водночас хвилюючий. Адже випускники прощалися не лише зі школою, але із територією дитинства. Директор школи Тисяк Мирослава Йосипівна вручила документи про освіту, побажала успіхів у дорослому житті, наголосила, що запорукою здійснення мрій є наполегливість, адже успіх любить наполегливих. Класний керівник Кобинець Світлана Василівна по особливому вітала своїх вихованців.

30 червня 2018 о 21:12 | Тисяк М. Й. | немає коментарів

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.
Ліна Костенко

21 лютого 2018 о 19:27 | Тисяк М. Й. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

1 грудня 2017 о 16:22 | Адміністратор (. | 1 коментар